אודות קומפיוסרב

קומפיוסרב הוקמה ע"י ישראל מנדל אחרי שנים רבות של ניסיון בתחום כשכיר בחברות מוכרות בתחום כדוגמאת בינת תקשורת מחשבים בע"מ ,כטכנאי שרות  ובניהול מחלקת השרות בחברת י.א.ד אלקטרוניקה בע"מ .

העסק הוקם בשנת 1995 ופועל מאז בעיקר בתחום שרות ותיקון למחשבים אישיים , נייחים וניידים.

העסק פועל מהעיר מודיעין ,ללא חנות , רק מעבדה גדולה ומאובזרת , ונותן שרות לכל אזור גוש דן ,השפלה והשרון.

העסק פועל שנים רבות ביציבות כלכלית ונהנה מצמיחה מתונה במשך השנים. לעסק  לקוחות עסקיים (עסקים קטנים, מפעלים,בתי דפוס רואי חשבון ,עורכי דין ובעלי מקצוע רבים ומגוונים אחרים.) ולקוחות פרטיים. הלקוחות שלנו הם אנשי המכירות שלנו , כל הלקוחות שמגיעים אלינו , מגיעים בעיקר " מפה לאוזן"  ,כל ההפניות  הם מלקוחות טובים  , ללקוחות טובים נוספים.

העסק התרחב בשנים האחרונות וכיוון את עצמו לנושאים נדרשים בשוק . אחד הנושאים היה ,תיקון מחשבים ניידים ברמת רכיב. עד לפני זמן לא רב כשהיה מתקלקל במחשב הנייד לוח האם ,הלוח הראשי, היו מחליפים אותו בחדש .דבר שהיה כרוך בעלות גבוהה ,מעל לחצי מערך המחשב ובמקרים מסוימים

הגיע  ל-80%  מערכו. אנשים התחילו להשבית מחשבים  עד שנוצר צורך דחוף ואמיתי לתיקון המחשבים האלה . הצורך הביא גם יצרנים למכור חלקי חילוף וגם סביב הנושא הזה נוצרה תעשיה שלמה ,העומדת בפני עצמה. ציוד הבדיקה והתיקון ,גם הוא עשה קפיצת מדרגה. אנו מצוידים במיטב הציוד ממיטב היצרנים בעולם, דבר שמסייע בידינו בתיקון אמין ומהיר.

שמנו לנו למטרה ,להגיע לאחוז תיקון מאוד גבוה של מחשבים ניידים במחיר הגיוני וכדאי ללקוח. יחד עם אחריות , מהארוכות שניתנת בשוק המחשבים הניידים, הופכת העסקה לכדאית מאוד. במקום להשבית את המחשב ולקנות חדש , אפשר לתקן ולהמשיך להשתמש עוד שנים ארוכות. אפשר גם לעשות טרייד אין למחשב הישן (לסוגים מסוימים ולאחר הבדיקה)  ולקבל מחשב חדש.

שיטת העבודה פשוטה, מרימים טלפון, המחשב נאסף מהלקוח (גוש דן – ללא תשלום )  נבדק במעבדה.

בסיום הבדיקה נשלחת ללקוח הצעת מחיר לתיקון . אם הלקוח מאשר את ההצעה המחשב מתוקן ומוחזר אל הלקוח .אם הלקוח לא מאשר את התיקון , הוא משלם מחיר בדיקה סמלי של 100 ש"ח (כולל מע"מ) ומקבל הסבר על מהות התקלה.

נשמח לעמוד לשרותך בימים : א-ה  בין השעות 8:30 – 19:30 ,  ו' בין השעות 8:30 – 13:30

 

התקשר עכשיו והשליח בדרך אליך

ישראל 052-2504513

אפשר גם במייל: support@compuserv.co.il

 

 


| טכנאי מחשבים || תיקון מחשבים || מעבדת מחשבים |


 


* שם:
* טלפון:
 

 
עיצוב